Warsztaty z Wolontariatu "Wolontariusz - dobry dla innych, dobry dla siebie"

W dniu 16 maja 2013 dziesięć wolontariuszek ze Szkolnego Koła Wolontariatu Samarytanin spotkało się na dwugodzinnych warsztatach z panią pedagog Barbarą Nowicką. Na zajęciach rozmawialiśmy o tym, jakie cechy powinien mieć dobry wolontariusz. Podzieliliśmy się na dwie grupy i rysowaliśmy plakaty przedstawiające Dobrych Wolontariuszy. Napisaliśmy, jakich zwrotów warto używać w kontaktach z innymi ludźmi, jak się zachowywać w czasie różnych akcji wolontariatu . Mówiliśmy o różnych formach wolontariatu, o plusach i minusach bycia wolontariuszem . Później zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia .

Może komuś wydawać się to nudne, ale było fantastycznie .

Warsztaty z Wolontariatu ... galeria