Gala konkursu "Ośmiu Wspaniałych"

23 maja 2013 roku w Starostwie Powiatowym w Białymstoku odbyła się gala konkursu nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Zaproszeni na nią zostali wszyscy uczestnicy, opiekunowie, dyrektorzy szkół. Zebranych przywitał pan starosta Wiesław Pusz.

Jak wiadomo, jedną z Ośmiu Wspaniałych została Ewa Żadziłko, uczennica klasy III B.

W czasie uroczystości przewodnicząca komisji przedstawiła wszystkich wolontariuszy, którzy wzięli udział w eliminacjach, przypomniała osiągnięcia uczniów oraz wyraziła swój podziw dla ich aktywności i poświęcenia dla innych.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe-przenośną pamięć do komputera. Uroczystość uświetniły występy laureatów konkursów wokalnych: Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej i Festiwalu Piosenki Naszych Rodziców.

Serdecznie gratulujemy Ewie, Patrycji i Martynie.

Opiekunowie szkolnego klubu wolontariatu "Samarytanin"

Gala konkursu Ośmiu Wspaniałych - galeria