Warsztaty z technik decoupage

W ramach współpracy z wolontariatem studenckim "Projektor" odbyły się w dniach 22 i 29 listopada oraz 6 grudnia warsztaty z technik decoupage. W zajęciach wzięło udział 14 uczennic z klas drugich i trzecich. Pod czujnym okiem cierpliwych studentek dziewczęta stworzyły szkatułki, zakładki, bransoletki oraz donice o niepowtarzalnym wyglądzie. Aby powstały tak wspaniałe prace, gimnazjalistki musiały przyswoić wiedzę o tym, jakie techniki wykorzystuje się przy tej formie plastycznej. Wszystkie prace będzie można obejrzeć i wylosować w Świątecznej Loterii Fantowej. Cenne jest to, że każda z uczennic może nauczyć innych tworzyć piękne rzeczy.

Opiekunowie szkolnego koła wolontariatu "Samarytanin"

Warsztaty z technik decoupage - galeria