62 wolontariuszy zebrało 990 kg żywnoœci

35-u wolontariuszy w dniach 28-29 września 2012 roku brało udział w zbiórce żywności w hipermarkecie Carrefour przy ul. Wysockiego w Białymstoku. Uczniowie z klas: I b, II a, II b, II d, II e, II f, III b, II c, III d, III e zebrali łącznie 800 kg żywności, którą przekazali Pogotowiu Opiekuńczemu "Opoka" w Wasilkowie.

Równocześnie odbywała się zbiórka żywności w Biedronce , w naszym miasteczku. Tutaj 27 osób z klas: I b, I c, I d, II a, II e, II c, III b, III c zebrało 190 kg produktów. Żywność przekazano Stowarzyszeniu Pomocy "Rubież".

Ogólnopolska akcja charytatywna odbywała się pod patronatem Banku Żywności. Serdecznie dziękujemy sponsorowi oraz naszym uczniom, którzy wykazali się wielkim entuzjazmem, umiejętnościami interpersonalnymi oraz wysoka kulturą osobistą.

Liczymy na dalszą owocną współpracę!

Halina Kuźmicka
Katarzyna Kondratowicz