Spotkanie wolontariuszy

14 września 2012 roku odbyło się spotkanie organizacyjne Szkolnego Wolontariatu " Samarytanin". Przybyły 53 osoby ( klasy I - III )zainteresowane pracą na rzecz potrzebujących. Wolontariat będzie kontynuował w bieżącym roku stałe akcje polegające na zbieraniu żywności i czytaniu książek przedszkolakom. Ochotnicy zorganizują w szkole loterie fantowe, będą współpracowali ze studentami, kwestowali w sklepach i z pozyskanych funduszy zapewnią drugie śniadania kolegom i koleżankom. Wreszcie zaprezentują swoje dokonania w Konkursie Ośmiu Wspaniałych i wezmą udział w programie "Szkoła bez przemocy".

Spotkanie wolontariuszy - galeria