Akcja "nakrętkowa"

Gimnazjaliści, na jednym ze spotkań Szkolnego Klubu Wolontariatu "Samarytanin", wystąpili z propozycją przeprowadzenia zbiórki plastikowych nakrętek od butelek. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, został włączony w szkolną akcję "Super Klasa".

Przez 10 dni prawie wszystkie klasy zbierały nakrętki, które później zostały zważone przez wolontariuszy, w obecności opiekuna wolontariatu. Akcja zakończyła się sukcesem. Zebrano łącznie 49 kg. Za pośrednictwem opiekuna wolontariatu i sekretarza p. A. Lipskiej nakrętki zostały przekazane do Przedszkola Samorządowego nr 36 w Białymstoku, na ręce p.Macieja Pieńczaka, który w taki sposób zbiera fundusze na turnus rehabilitacyjny dla chorego syna. Cieszy nas bardzo postawa gimnazjalistów, ich zaangażowanie i chęć pomagania potrzebującym.

Akcję prowadzimy nadal !!!

Akcja nakrętkowa - galeria