Konkurs "Ośmiu Wspaniałych"

22 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Białystoku odbyły się eliminacje do VI Edycji Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Spotkali się wolontariusze z Supraśla, Kleosina, Gródka, Turośni Kościelnej, Łap oraz Wasilkowa. Julita Koszykowska, Adrianna Kot oraz Ewelina Dąbrowska opowiadały przed komisją o swojej pracy na rzecz innych. Dla uczennic było to nowe doświadczenie. Cieszymy się, że wśród Ośmiu Wspaniałych znalazła się uczennica IIIC Ewelina Dąbrowska. Gratulujemy wszystkim dziewczętom. Mamy nadzieję, że Ada, Julita i Ewelina nie przestaną pracować na rzecz potrzebujących i będą krzewić idee wolontariatu w swojej miejscowości, jak i w nowych szkołach, w których znajdą się od września. Powodzenia!

Konkurs Ośmiu Wspaniałych - galeria