Zbiórka żywności w dniach 3-5 grudnia 2010

Na prośbę Stowarzyszenia Pomocy "Rubież" oraz sióstr zakonnych z ośrodka "Opoka" wolontariusze z gimnazjum pomogli w świątecznej zbiórce żywności. To kolejna akcja prowadzona we współpracy z Bankiem Żywności, odbyła się w sklepie Biedronka w dniach 3-5 grudnia oraz w Galerii Podlaskiej (Carrefour) 3-4 grudnia. Wzięło w niej udział 50 uczniów. Cieszy nas wrażliwość i zaangażowanie naszych wolontariuszy w pomoc na rzecz innych.

Zebrana żywność będzie służyć również uczniom naszego gimnazjum. Przed świętami rozdane zostaną paczki tym rodzinom, których sytuacja finansowa jest trudna. Przygotuje je Stowarzyszenie "Rubież".

Bardzo dziękujemy uczniom ? wolontariuszom za chęć pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu "Samarytanin"

Zbiórka żywności - galeria