Wolontariusze na podsumowaniu projektu "Uwiecznić Atlantydę"

W dniu 19.09.2010 r. w naszym gimnazjum odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Uwiecznić Atlantydę". Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu skorzystali z zaproszenia, aby "okrasić" słodkimi wypiekami spotkanie. Uczennice Julita Koszykowska, Paulina Zubrzycka, Paulina Kajewska, Martyna Milewska, Kornelia Godlewska oraz Dorota Prokopowicz serwowały ciasto i kawę. Pieniądze wrzucone do puszki (194 zł) przeznaczone zostaną na rzecz Emmanuela Tembo, ucznia z Zambii, który objęty jest akcją "Adopcja na odległość". Pani Alina Walicka w imieniu opiekunów Szkolnego Klubu "Samarytanin" opowiedziała zebranym o tej akcji, trwajacej w naszej szkole od 5 lat oraz innych działalnościach wolontariatu.

Wolontariusze na podsumowaniu ... galeria