Laureatka powiatowego konkursu nastolatków "8 wspaniałych"

Pomagając innym, pomagamy sobie, bo stajemy się lepszymi ludźmi. W naszej szkole działa spora grupa wolontariuszy. Szczególna praca jednej z nich została wyróżniona. Monika Matyszewska to tegoroczna laureatka konkursu nastolatków "8 wspaniałych". To juz piąta edycja, w której wybrano ósemkę wolontariuszy z powiatu białostockiego. Nagrodzono ich pracę i zaangażowanie w niesienie pomocy innym. Monika od trzech lat, trzy razy w tygodniu czyta przedszkolakom bajki, czym popularyzuje ogólnopolską akcję "Cała Polska czyta dzieciom". Razem z pozostałymi laureatami odebrała dyplom na uroczystej gali, w siedzibie starostwa powiatowego. Dodatkową nagrodą dla laureatów była wycieczka: Kiermusy-Tykocin Pentowo.Gratulujemy Monice.

Podsumowanie etapu rejonowego