II kwesta -"Obiady dla uczniów gimnazjum"

Opiekunowie szkolnego koła wolontariatu Samarytanin zorganizowali kolejną kwestę w sklepach "Jedynka" przy ul. Polnej i Delikatesach przy ul. E. Plater. Dzięki uprzejmości właścicieli, kierowników i pań ekspedientek uczniowie gimnazjum w dniach 26-28 marca 2010 roku mogli zbierać pieniądze i produkty żywnościowe.

Przypominamy, że akcja ma na celu niesienie pomocy uczniom naszej szkoły. Dzięki hojności mieszkańców Wasilkowa gimnazjaliści uzbierali 720,40 zł oraz kilkadziesiąt kilogramów długoterminowej żywności.

Przygotowaliśmy 12 paczek, które rozdamy uczniom jeszcze przed świętami, pieniądze przeznaczone będą na sfinansowanie obiadów i drugiego śniadania.

Bardzo dziękujemy za pomoc wszystkim wolontariuszom, szczególne podziękowania kierujemy do właścicieli sklepów, pań sprzedawczyń oraz mieszkańców Wasilkowa.

Halina Kuźmicka, Alina Pieszko, Małgorzata Szwabowicz.

Kwestujący wolontariusze to:

Popławska Dominika