Loteria mikołajkowa

Wzorem lat ubiegłych Szkolne Koło Wolontariatu Samarytanin zorganizowało loterię mikołajkową. Fanty, na prośbę opiekunów koła, przynosili przede wszystkim uczniowie klas I, breloczki i długopisy podarowała pani Katarzyna Kondratowicz. Ich oznakowaniem zajęły się uczennice Monika Szwabowicz i Paulina Rybakowska. Loteria odbyła się 07.12.2009r.

Każdy los, o wartości 2zł, wygrywał. W ciągu dwóch kolejnych przerw uczennice klasy I D i III A rozprowadziły losy na sumę 120zł. Cieszy nas zaangażowanie uczniów w akcję i jej organizację. Zarobione pieniądze posłużą na opłacenie drugiego śniadania trzem uczniom naszego gimnazjum.

Obok stoiska, gdzie przeprowadzono loterię, opiekunowie koła ustawili sztalugi z plakatami informującymi o Międzynarodowym Dniu Wolontariatu, który obchodzony jest 5 grudnia. Uczniowie gimnazjum mogli zapoznać się z historią, ideą wolontariatu oraz poznać nazwiska tych, którzy pracują w szkolnym kole "Samarytanin" na rzecz innych.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu loterii oraz w przygotowaniu haseł i plakatów krzewiących wolontariat.

Następna taka akcja już w marcu.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu Samarytanin.

Loteria mikołajkowa - galeria