Fundusze dla Emmanuela - „Dni Języków Europejskich”.

Kolejne środki finansowe na opłacenie nauki Emmanuela Tembo wpłynęły w ciągu kilku dni z projektu „Dni Języków Europejskich”, który trwał od 25 września do 2 października 2009 roku. Codziennie trzy kolejne klasy prezentowały i sprzedawały swoje wyroby – ciasta, kanapki, sałatki – najbardziej kojarzące się z krajem, który dana klasa wylosowała. Mogliśmy więc kupić np. sałatkę grecką, ciasta francuskie czy też pizzę włoską. Oto wpływy ze sprzedaży:

Wpływ ze sprzedaży
I A – 88,13zł
I B – 42, 58zł
I C – 89,10zł
I D – 30,00zł
I E – 106,51zł
I F – 91,90zł
II A – 56,31zł
II B – 67,66zł
II C – 31,77zł
II D – 41,48zł
II E – 68,10zł
III A – 40,44zł
III C – 57,00zł
III D – 76,00zł
III E – 28,37zł

Ogółem zebraliśmy 915,35zł. Sądzimy, że pozyskaliśmy zapas środków finansowych na cały rok, być może zwiększymy kwotę wysyłaną do ojca Francisa, by mógł opłacić naukę jeszcze jednego dziecka.

Fundusze dla Emmanuela - Dni Języków Europejskich - galeria