III kwesta „Obiady dla uczniów gimnazjum”

W dniach 3 – 4 kwietnia 2009 r. odbyła się kwesta w dwóch sklepach spożywczych. Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na opłacenie obiadów i drugich śniadań dla minimum czterech uczniów gimnazjum. Pięciu innym, z klas I – III, zostały przekazane świąteczne paczki żywnościowe.

W zbiórce pieniędzy i żywności wzięło udział 27 wolontariuszy. Zebrali łącznie 444,30 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie chcą pomagać swoim kolegom ze szkoły. Jesteśmy również wdzięczni kierownikom i ekspedientkom sklepów „Jedynka” i delikatesów przy ul. E. Plater.

Bardzo dziękujemy mieszkańcom Wasilkowa za datki.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza „Samarytanin”: