W zdrowym ciele zdrowy duch

Patryk Rybakowski z klasy 3C z pomocą p. Aliny Pieszko, zorganizował dla swojej klasy warsztaty „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Był to kolejny projekt realizowany w ramach współpracy z wolontariatem studenckim PROJEKTOR. Miał on na celu zaangażowanie uczniów do kreatywnego komponowania składników oraz zwrócenie uwagi na stosowanie zdrowych produktów w diecie.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna przygotowywała owocowe koktajle na bazie mleka bądź jogurtu, a druga sałatki, w której skład wchodziły świeże warzywa oraz grillowany kurczak. Studenci zakupili i dostarczyli produkty oraz koordynowali pracę uczniów, co przyczyniło się do powstania przepysznych dań.

Wszystko zostało zjedzone ze smakiem.