Konkurs dla wolontariuszy "8 Wspaniałych"

Dnia 17 maja 2016 r. w Punkcie Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu odbyła się uroczysta Gala XI Edycji Powiatowego Samorządowego Konkursu Nastolatków „ Ośmiu Wspaniałych”, zaszczytny tytuł laureata przypadł naszej uczennicy Julii Dubiejko z klasy 3e. Do konkursu przystąpiło dziesięć szkół z powiatu białostockiego, uhonorowano ośmiu wolontariuszy oraz wręczono podziękowania opiekunom za zaangażowanie w szkolne wolontariaty. Po rozdaniu nagród i posumowaniu konkursu zaproponowano obecnym zwiedzanie ekspozycji w Muzeum Ikon w Supraślu. Serdecznie gratulujemy Julii i cieszymy się, że praca na rzecz innych jest doceniana.

Konkurs dla wolontariuszy "8 Wspaniałych"