XI edycja konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Opiekunki szkolnego klubu wolontariatu „Samarytanin” kolejny raz wytypowały spośród uczniów naszego gimnazjum 2 uczennice i zgłosiły je do XI już edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. To Julia Dubiejko z klasy 3e i Aleksandra Popławska z klasy 2d.

Z przyczyn obiektywnych tylko Julia mogła opowiedzieć przed komisją o swojej pracy na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego.

Uczennica przez 3 lata nauki w gimnazjum tańczy w zespole mażoretek, brała udział w Odysei Umysłu, będąc wartościowym i bardzo pracowitym członkiem drużyny. Wyszukiwała kreatywne rozwiązania i potrafiła zmotywować innych do pracy. Julia brała udział we wszystkich działaniach wolontariatu, uczestniczyła w akcjach SU.

Oprócz tych zajęć ma także czas na własny rozwój, uczestnicząc w spotkaniach różnych kół przedmiotowych.

Komisja, po zapoznaniu się z rekomendacjami i wysłuchaniu wolontariuszy, wyłoniła 8 wspaniałych. Cieszymy się, że wśród nich znalazła się Julia Dubiejko. Gratulujemy.