Podziel się żywnością

Od początku roku szkolnego wolontariusze już trzykrotnie zbierali żywność w sklepach „Biedronka” i „Carrefour”. W każdej z nich uczestniczyło ponad 60 uczniów klas I-III.

W dniach 4-5 października oraz 28-29 listopada gimnazjaliści wspierali pogotowie „Opoka” w Wasilkowie.

Łącznie zebrano 3 101 kg żywności z czego mogliśmy przygotować 40 paczek dla uczniów i ich rodzin. Ostatnie paczki zostaną przekazane tuż przed świętami.

W ostatni weekend odbyła się zbiórka żywności zorganizowana wraz ze szkolnym kołem Caritas.

Dziękujemy wszystkim tym uczniom, którzy pomagają bezinteresownie, zostają dłużej na zmianie, godnie reprezentują nasza szkołę