Klasy III i klasy VI

Uprzejmie prosimy Rodziców

kandydatów do klas czwartych i siódmych

szkoły podstawowej

o konieczności dostarczenia świadectw

do dnia 28 czerwca /środa/ 2017 r.

Sprawę proszę potraktować jako bardzo pilną.

Wniosek do przyjęcia do klasy IV Szkoły Podstawowej nr 1 w Wasilkowie -  pobierz

Wniosek do przyjęcia dla klasy VII Szkoły Podstawowej nr 1 w Wasilkowie - pobierz

Zaproszenie na testy do klasy sportowej

Warunki przyjmowania uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Wasilkowie :

W pierwszej kolejności przyjmowani są uczniowie zamieszkali na terenie obwodu wyznaczonego przez Organ Prowadzący.

Uchwałą Rady Miejskiej w Wasilkowie określono na rok szkolny 2017/2018 obwody szkół prowadzonych przez Gminę Wasilków.

Obwód Szkoły Podstawowej Nr 1 w Wasilkowie na rok szkolny 2017/2018:

Miejscowości: Dąbrówki i Nowodworce.

W mieście Wasilków następujące ulice: Bagienna, Białostocka, Błękitna, Bociania, Ciemna, Cisowa, Czysta, Dereniowa, Dworna, Emili Plater, Elektryczna, Gajna, Edwarda Godlewskiego, Łukasza Górnickiego, Grodzieńska do numeru 57, Jana Pawła II, Jurowiecka, Kamienna, Kościelna (domy - do numeru 72 oprócz numerów: 62, 62/1, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 67, 69 i 71), Tadeusza Kościuszki, Kryńska, Kupiecka, Leśna, Łazienna, Mickiewicza, Nadawki, Nadrzeczna, Nowa, Ogrodowa, Piasta, Pogodna, Produkcyjna, Przejazdowa, Przemysłowa, Przytorowa, Rynek Kilińskiego, Rzemieślnicza, Henryka Sienkiewicza, Skrzatów, Słoneczna, Spożywcza, Supraślska, Stanisława Staszica, Stawowa, Wincentego Witosa, Wojtachowska do numeru 76, Wołowicza, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Zachodnia, Zakładowa, Zaułek, Zielona.

Uczniowie zamieszkali poza obwodem przyjmowani są do szkoły

w zależności od liczby wolnych miejsc w klasach.