od 1 września 2017 roku
Wasilków, ul. Mickiewicza 2

Kadra
  1. Szkoła może poszczycić się wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, w skład której wchodzi czterdziestu nauczycieli, w tym pedagog i psycholog.
  2. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad uczniami o specjalnych potrzebach.
  3. 14 nauczycieli posiada kwalifikacje tutora I stopnia i prowadzi indywidualną pracę wychowawczą i/lub edukacyjną z uczniem.
  4. Wychowawcy klas i nauczyciele współpracują z zewnętrznymi instytucjami działającymi na rzecz dzieci i młodzieży; korzystają z Superwizji.
  5. Do każdej klasy przypisany jest wychowawca wspierający.
  6. Nauczyciele mają doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów międzynarodowych do współpracy i wymiany uczniowskiej.
  7. Kadra stanowi zgrany zespół, stosujący jednolite zasady wychowawcze oraz współpracujący na wielu płaszczyznach: w zespołach klasowych, przedmiotowych i zadaniowych.

Dowiedz się więcej o naszej kadrze pedagogicznej