facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
eTwinning w naszej szkole

Uczniowie gimnazjum aktywnie współpracują w programie eTwinning od kilku lat.

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie pracowali w dwóch projektachePAL: eTwinning promoting autonomous learning” – w którym wraz z uczniami z innych krajów wymieniali się doświadczeniami na temat różnych form skutecznego uczenia się. Podczas pracy w drugim projekcie - Respect in the Cyberspace: Learning about respect and carrying it forward, uczniowie poznawali bezpieczne metody korzystania z Internetu.

W roku szkolnym 2014/2015 realizowano projekt Lenguages of the heart, którego celem było promowanie uczenia się języków obcych, uwrażliwienie odbiorców na różnorodność kulturową, którą charakteryzują się mieszkańcy różnych narodów .

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie pracowali w projekcie TAG: Teens Action 4 Good. Projekt polegał na angażowaniu uczniów w sprawy społeczne oraz prace na rzecz wolontariatu.

Wszystkie projekty, w których braliśmy udział, zostały nagrodzone Europejską Odznaką Jakości. W październiku 2016 roku, w związku z naszymi osiągnięciami, zostaliśmy zaproszeni na międzynarodową konferencją eTwinning, która odbyła się w Atenach.

Galeria
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 

 
gimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie