W ramach projektu „Bliżej siebie” realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wasilkowskiej , zostały zorganizowane 2-dniowe warsztaty integracyjne w świetlicy w Rybnikach. Uczestniczyli w nich uczniowie klas pierwszych z wychowawcami, pedagogiem i psychologiem. Spotkania służyły lepszemu wzajemnemu poznaniu się oraz przygotowaniu do pracy metodą projektu. Uczniowie każdej z klas przygotowywali się do społecznej aktywności w szkole i w środowisku. Poznawali zasady pracy wolontariusza i planowali działania, które wykonają w ciągu najbliższego miesiąca na rzecz innych ludzi.

1A 1B 1C 1D 1E

Linki powiązane z projektem:

X