Dyskoteka Andrzejkowa

W ostatni piątek listopada odbyła się w naszej szkole Andrzejkowa zabawa połączona z wróżbami i dyskoteką. Aby wejść na nią wystarczyło się przebrać w dowolny strój lub postać. Większość uczniów uczestniczących w zabawie miało przebranie i strój znacznie różniący się od tych, który młodzież zakłada na typowe dyskoteki. Na parkiecie pojawiły się wróżki, koń, pielęgniarki (piguły), złe duszki, a nawet atrakcyjna murzynka, czarownice i Wiedźmin. Ci ostatni to przebrani nauczyciele, którzy chętnie wzięli udział w zabawie. Podczas dyskoteki również każdy mógł zakupić zdrowe soki, wyciskane na miejscu z owoców i warzyw, oraz wypieki uczniów. Mówiąc krótko, było zdrowo i wesoło.