Uroczystości 3-majowe

3 maja obchodziliśmy 216 rocznicę uchwalenia Konstytucji Majowej. Jak co roku uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele wzięli udział w uroczystej Mszy Św. z udziałem pocztów sztandarowych ze szkół i Straży Pożarnych.

Dalsza część uroczystości odbyła się przy zabytkowej kapliczce. Było przemówienie Pana Burmistrza historycznym znaczeniu Konstytucji 3-majowej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Pani Dyrektor złożyli wieniec przy tablicy pamiątkowej. Potem wysłuchaliśmy występów artystycznych młodzieży i dzieci. Na zakończenie odbył się koncert orkiestry i taneczne popisy mażoretek.

Fotoreportaż