11 listopada - Dzień Niepodległości

W Wasilkowie, jak co roku, obchody tego dnia odbyły się przy "Kapliczce" znajdującej się na zbiegu ulic: Kościelnej i Białostockiej. Po mszy, wszystkie delegacje szkół, straży pożarnej i Urzędu Miejskiego przy akompaniamencie orkiestry dętej naszego Gimnazjum przybyły na miejsce obchodów kolejnej już rocznicy "Dnia Niepodległości". Po przemówieniu wice-burmistrza oraz złożeniu wieńców pod "Kapliczką" nasi uczniowie zaprezentowali część artystyczną złożoną z pieśni patriotycznych. Obchody uświetniła orkiestra dęta, która zagrała kilka utworów związanych z tym świętem.

W Wasilkowie, jak co roku, obchody tego dnia odbyły się przy "Kapliczce" znajdującej się na zbiegu ulic: Kościelnej i Białostockiej. Po mszy, wszystkie delegacje szkół, straży pożarnej i Urzędu Miejskiego przy akompaniamencie orkiestry dętej naszego Gimnazjum przybyły na miejsce obchodów kolejnej już rocznicy "Dnia Niepodległości". Po przemówieniu wice-burmistrza oraz złożeniu wieńców pod "Kapliczką"  nasi uczniowie zaprezentowali część artystyczną złożoną z pieśni patriotycznych. Obchody uświetniła orkiestra dęta, która zagrała kilka utworów związanych z tym świętem.