facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Kronika szkoły

11 listopada - Dzień Niepodległości

W Wasilkowie, jak co roku, obchody tego dnia odbyły się przy "Kapliczce" znajdującej się na zbiegu ulic: Kościelnej i Białostockiej. Po mszy, wszystkie delegacje szkół, straży pożarnej i Urzędu Miejskiego przy akompaniamencie orkiestry dętej naszego Gimnazjum przybyły na miejsce obchodów kolejnej już rocznicy "Dnia Niepodległości". Po przemówieniu wice-burmistrza oraz złożeniu wieńców pod "Kapliczką" nasi uczniowie zaprezentowali część artystyczną złożoną z pieśni patriotycznych. Obchody uświetniła orkiestra dęta, która zagrała kilka utworów związanych z tym świętem.

Galeria
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
 
 

W Wasilkowie, jak co roku, obchody tego dnia odbyły się przy "Kapliczce" znajdującej się na zbiegu ulic: Kościelnej i Białostockiej. Po mszy, wszystkie delegacje szkół, straży pożarnej i Urzędu Miejskiego przy akompaniamencie orkiestry dętej naszego Gimnazjum przybyły na miejsce obchodów kolejnej już rocznicy "Dnia Niepodległości". Po przemówieniu wice-burmistrza oraz złożeniu wieńców pod "Kapliczką"  nasi uczniowie zaprezentowali część artystyczną złożoną z pieśni patriotycznych. Obchody uświetniła orkiestra dęta, która zagrała kilka utworów związanych z tym świętem.
gimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie