Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w naszym gimnazjum od lat obchodzony jest bardzo uroczyście. W bieżącym roku było podobnie.

W poniedziałek 14 października po krótkim spotkaniu w klasach z wychowawcami uczniowie, pracownicy szkoły oraz goście, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, udali się do sali gimnastycznej na uroczysty apel. Część oficjalną rozpoczęły przemówienia wygłoszone przez zaproszonych gości, przedstawicieli Rady Rodziców oraz panią dyrektor – Barbarę Borkowską. W tej części uroczystości  nagrody i podziękowania otrzymali nauczyciele i pracownicy szkoły. "Nauczycielami Roku" zostały panie Izabela Danilewska i Barbara Kołcz. Wyróżnienie te co roku wręcza burmistrz Wasilkowa.

Na zakończenie z rąk uczniów statuetki „Złotego belfra” otrzymali nauczyciele wyłonieni w uczniowskim plebiscycie. Są to Halina Kuźmicka, Katarzyna Kondratowicz, Beata Wilczewska – Rusel, Justyna Jezierska, Kamil Stanisławski, Mariusz Sokołowski, Henryka Kaczyńska, Alina Pieszko, Sylwester Woś, Tomasz Czech. Specjalna statuetkę "Złotego Belfra" otrzymał rodzic pani Izabela Hajdukiewicz .

Nauczyciele nagrodzeni statuetką Złotego belfra 3013