Wyjazd integracyjny – Supraśl „Bukowisko”

Wyjazd integracyjny był bardzo udany. Moja klasa bardzo się do siebie zbliżyła. Lepiej się poznaliśmy i dowiedzieliśmy się więcej o sobie. Mieliśmy też czas, żeby się pobawić lub powygłupiać. Dowiedzieliśmy się, że im więcej czasu spędzamy razem, tym lepiej się znamy i rozumiemy, choć każdy ma inny charakter. Dowiedzieliśmy się tez dużo o sobie samych, np., że umiemy rozwiązywać trudne sytuacje i pomagać sobie. Dzięki temu wyjazdowi mogliśmy lepiej poznać naszą wychowawczynię oraz panią pedagog i psycholog, które ,mimo że kojarzą się nam zupełnie inaczej, okazały się bardzo sympatyczne. Na wyjeździe mieliśmy możliwość obejrzenia stadniny koni , wysłuchania kilku i informacji na temat opieki nad tymi zwierzętami, próbowaliśmy je czyścić i siodłać, To były bardzo dobrze spędzone chwile.

Klasa Ie

Chłopcy w swoim gronie Efekt pracy Efekt wspólnej pracy