Gimnazjada Powiatu Białostockiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

26 września 2013 r. w Supraślu odbyły się pierwsze zawody lekkoatletyczne w tym roku szkolnym. Była to Gimnazjada Powiatu Białostockiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.Dziewczęta pokonywały trasę o długości 1000 metrów, a chłopcy 1500 metrów. Nasze Gimnazjum reprezentowało siedmioro uczniów: Julia Dąbrowska, Elżbieta Łuckiewicz, Ewelina Kluz, Olga Prymaka, Kamila Żukowska, Filip Kraszyński, Jakub Tymiński. Pięcioro z nich zakwalifikowało się do półfinału. Są to: Julia Dąbrowska (7 miejsce), Ewelina Kluz (12 miejsce), Olga Prymaka(4 miejsce), Kamila Żukowska(7 miejsce), Jakub Tymiński(8 miejsce).Półfinały odbędą się 10 pażdziernika w Supraślu. Z każdego biegu awansuje po 15 zawodników do finałów wojewódzkich. Trzymam kciuki . Dorota Cywoniuk.

Gimnazjada Powiatu Białostockiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych - galeria