V Szkolny Konkurs Informatyczny

W czwartek 6 czerwca b.r. po raz piaty odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny o tytuł Mistrza Informatyki.

Turniej składał się z czterech etapów: trzech drużynowych i jednego indywidualnego. Uczniowie dobierali się w grupy 4 - osobowe, by zmierzyć się z zadaniami z zakresu technologii informatycznej. Do konkursu przystąpiło 68 uczniów, tworząc 17 drużyn, m.in. Error 4OY, Mleczne Mleko, Samuraje, KES, Dzicy Informatycy, Kokosanki, Zindywidualizowani, Mistrzowie Informatyki.

Do finału przeszły 2 drużyny, czyli 8 najlepszych uczniów. Mistrzem Informatyki został po raz kolejny Adam Bartulewicz, uczeń klasy IIIa, któremu Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie, oddział w Wasilkowie ufundował nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego. Wicemistrzem został Rafał Maj uczeń kl. IIa, a trzecie miejsce zajął jego kolega z klasy- Kamil Oniszczuk.

Wszystkim uczestnikom konkursu PZU ufundowało upominki.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.

V Szkolny Konkurs Informatyczny - galeria