Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych

Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych - w ramach obchodów tygodnia bibliotek szkolnych zorganizowaliśmy warsztaty dla młodzieży. Uczestniczyły w nich klasy, które odwiedzały naszą bibliotekę. Tematem przewodnim był upcycling - nowe zjawisko nowoczesnej kultury, jakim jest reaktywowanie zużytych lub porzuconych już rzeczy. Uczniowie wykorzystywali najróżniejsze materiały do stworzenia pomysłowych zakładek do książek. Kreatywność nie miała granic. Sami uczniowie zaskoczeni byli możliwościami przetwarzania przedmiotów już często nie do użytku w nowe formy.

Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych - galeria