Warsztaty twórcze w bibliotece szkolnej

W ostatnią środę 29 maja 2013 r. w bibliotece szkolnej zorganizowaliśmy warsztaty qullingu. Jest to technika z rodzaju papieroplastyki zwana też papierowym filigranem. Służy do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru. Technika ta wywodzi się prawdopodobnie z jubilerskiej techniki filigranu. W warsztatach wzięło udział 32 uczniów z klas II. Z tą nowatorską techniką zapoznała uczniów Pani Teresa Tałałaj, której twórcze prace młodzież podziwiała. W trakcie dwugodzinnych warsztatów młodzież wykonała samodzielne dekoracyjne kompozycje. Zaprezentowaliśmy je na wystawie w bibliotece szkolnej.

Warsztaty twórcze w bibliotece szkolnej - galeria