Gra miejska

W dniu 1 czerwca w ramach Dni Wasilkowa odbyła się gra miejska pod tytułem "Questing w Wasilkowie łosiem pieczętowany, czyli powrót do przeszłości zgrabnymi wersami pisany". Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu uczestników projektu "Podlaska multikoalicja", którzy wcielili się w rolę Agentów. Natomiast na graczy czekał rymowany scenariusz o historii Wasilkowa i siedem zadań specjalnych. Rozgrywka przebiegała w przyjaznej atmosferze, a rywalizacja w duchu Fair Play. Dziękujemy Agentom (Marcie, Paulinie, Pawłowi, Darii, Kacprowi, Jakubowi, Kornelii, Anecie, Hubertowi, Patrykowi, Jarkowi, Marcelinie, Martynie, Zuzannie, Marcie, Agacie i Natalii), opiekunom (S. Wosiowi, W. Poznańskiemu, M. Sokołowskiemu) i przede wszystkim uczestnikom: Szczupakom, Kapitankom, The lost, Lwom, Kasztaniakom, Madżosdanios, Szybkim i wściekłym, Ognikom (opiekunem był zastępca burmistrza P. Wiesław Dąbrowski) i Trollo Lo Lo. Dzięki Wam wszystkim ta impreza się udała!

Gra miejska - galeria