Gry i zabawy w przedszkolu

Nasze Gimnazjum już od kilku lat współpracuje z Przedszkolem w Wasilkowie przy ul. Polnej. Współpraca polega na tym, że w ramach projektu" Trzymaj formę" uczennice kiedyś raz w miesiącu, a teraz raz w tygodniu prowadzą dla przedszkolaków gry i zabawy ruchowe. Celem zajęć jest rozbudzenie w maluchach nawyku , chęci do ruchu poprzez zabawę Gimnazjalistki prowadzą zajęcia stosując proste ćwiczenia , zabawy i wyścigi , które wywołują u dzieci pozytywne emocje i oto właśnie chodzi. Zajęcia cieszą się ogromną popularnością .Przedszkolaki czekają na starsze koleżanki z utęsknieniem . W tym roku są to uczennice klasy 3D- Magda Natunewicz ,Ola Kurzyna i Justyna Szymańska. Dziewczyny wdrażają koleżanki z klasy 2 ,aby one mogły nadal kontynuować tą fajną współpracę z przedszkolem i z dzieciakami. Bardzo im za to dziękuję.

Gry i zabawy w przedszkolu - galeria