IV edycji konkursu "Integracja pod buławą"

W niewyobrażalnym deszczu, ale w wyjątkowo sympatycznej atmosferze dwie drużyny z Wasilkowa rywalizowały w IV edycji konkursu "Integracja pod buławą", organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica oraz Urząd Miejski w Tykocinie. W strugach deszczu uczestnicy poznawali historię Tykocina: Kto mieszkał w dzielnicy Olendry? W którym roku ustanowiono Order Orła Białego? Co to jest Tora? Jaki jest herb Supraśla czy Łomży? W tych historycznych łamigłówkach najlepiej wypadły zespoły z Wasilkowa i Tykocina. W dogrywce, gdzie decydująca okazała się wiedza dotycząca parków narodowych zwyciężył zespół z Wasilkowa w składzie: Patrycja Różak, Klaudia Czech, Daniel Matejczyk i Tomasz Prymaka!!!!!Gratulujemy!

IV edycji konkursu Integracja pod buławą - galeria