facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Kronika szkoły

VIII edycja konkursu "8 wspaniałych"

19 marca 2013 roku w Starostwie Powiatowym w Białymstoku miały miejsce eliminacje konkursu "8 wspaniałych" na szczeblu powiatowym. Jego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, działań oraz upowszechnienie młodzieżowego wolontariatu.

Do eliminacji powiatowych opiekunowie szkolnego klubu wolontariatu "Samarytanin" i SU wytypowali trzy uczennice: Ewę Żadziłko i Patrycję Różak z klasy III B oraz Martynę Mancewicz z klasy III A. Ich praca na rzecz klasy, szkoły, środowiska lokalnego oraz praca nad własnym rozwojem jest zadziwiająca. To kreatywne, pracowite i bardzo odpowiedzialne gimnazjalistki, które aktywnie pracowały przy realizacji konkursów samorządowych, organizacji Balu VIP-a, loterii świątecznych, akcjach "Podziel się żywnością", "Cała Polska czyta dzieciom"- współpraca z przedszkolakami, czy nowym projekcie "Młodzi dla Kamerunu".

W Starostwie Powiatowym uczennice opowiadały o swojej pracy przed komisją. Okazało się, że jedną z 8 wspaniałych została Ewa Żadziłko. Bardzo gratulujemy laureatce, a wszystkim dziewczętom dziękujemy za ich pracę. Życzymy w przyszłości sukcesów w poszukiwaniu nowych wyzwań.

 
Powrótgimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie