V Wiosenny Przegląd Młodych Talentów

„Szansa na sukces”

Już po raz piąty Gimnazjum nasze było organizatorem Wiosennego Przeglądu Młodych Talentów. Sceną była hala sportowa, a widzami uczniowie Gimnazjum i szkoły podstawowej. Każdy uczeń mógł zaprezentować swój talent wokalny, taneczny lub aktorski i wystąpić przed publicznością. Były zespoły i soliści.

Duże brawa zebrała szkolna orkiestra dęta i mażoretki, ale to już prawie profesjonaliści....

Wielkie uznanie i podziw wzbudziła para taneczna - Karol Malinowski i jego partnerka w tańcach klasycznych. Gratulujemy, bo na swoim koncie mają już występy ogólnopolskie i zagraniczne.

V Wiosenny Przegląd Młodych Talentów - Fotoreportaż