"Tajemnicza wycieczka"

Dziś odbyła się "tajemnicza wycieczka" po najciemniejszych zakamarkach szkoły, gdzie uczniowie nie mają wstępu, a na drzwiach często widnieją napisy "Nieupoważnionym wstęp wzbroniony".

Cztery uczennice Justyna z 3D, Aneta i Sylwia z 1D oraz Weronika z 2E wylosowały taką atrakcję podczas balu VIP-a. Dziewczęta zwiedziły 2 kotłownie gazowe ogrzewające część sportową i budynek szkolny. Zajrzały do huczącej wentylatorni na hali sportowej. Odwiedziły warsztaty i magazyny konserwatora, magazyn środków czystości i narzędzi do sprzątania. Najciekawsze było zaplecze kuchenne, zwłaszcza zamrażarka z lodami. Z lekką obawą zeszły wąskimi schodami do ciemnej piwnicy, gdzie zobaczyły kilka pomieszczeń magazynowych oraz pralnię. Wycieczka zakończyła się w gabinecie dyrektora, jak się okazało, jeszcze nieznanym miejscu zwłaszcza pierwszoklasistkom. Największe wrażenie zrobiła informacja, że przy szatni w piwnicy jest całkowicie zamurowane, zupełnie niedostępne małe pomieszczenie. Co tam się kryje tego nikt nie wie ...

Tajemnicza wycieczka - galeria