Gimnazjada powiatu w koszykówce 15.01.2013.

15 stycznia w Łapach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. W rywalizacji dziewcząt udział wzięły zespoły trzech gimnazjów: Łapy, Wasilkowa i Supraśla. W tym roku w zawodach wystartowali również nasi koszykarze, niestety rozegrali tylko jeden mecz z drużyną z Łap. Bardzo dużym zaskoczeniem i jednocześnie powodem do dumy była postawa naszych chłopców, którzy po wyrównanej walce przegrali z drużyną Łap tylko trzema koszami. Ostatecznie i koszykarki i koszykarze awansowali do półfinałów grupy lokując się na drugim miejscu.

Gimnazjada powiatu ... galeria