facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Kronika szkoły

Zdrowe pożywne drugie śniadanie

Kolejną akcją w ramach kampanii "Młodzi Odwagi" w naszym gimnazjum, było przygotowanie pełnowartościowego drugiego śniadania. Uczennice wraz z koordynatorkami projektu przygotowały ponad trzydzieści kanapek z pełnoziarnistego pieczywa z dużą ilością warzyw, serem i wędliną. Wszystkie porcje(kanapka z witaminową przekąską) zapakowane były w torebki foliowe i można było je zakupić w konkurencyjnej cenie 2, 50. Każda osoba kupująca zestaw mogła dodatkowo poczęstować się przygotowaną porcja warzyw wyeksponowanych na tacy( papryką, pomidorkiem koktajlowym, ogórkiem świeżym czy marchewką). Przygotowane kanapki cieszyły się ogromnym powodzeniem i bardzo szybko zostały rozkupione.

Wśród pomysłów związanych z kampanią, w naszej szkole powstał także owocowo-warzywny alfabet, dzięki któremu można dowiedzieć się jakie wartości odżywcze zawierają poszczególne owoce i warzywa. Co tydzień pojawiają się nowe litery alfabetu z opisem.

Sylwia Czech i Dorota WilanowskaZdrowe pożywne drugie śniadanie - galeria
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
 
 
 
Powrótgimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie