XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13 stycznia 2013r. 37 uczniów z naszego gimnazjum wzięło udział w zbiórce pieniędzy na szczytne cele jakimi w tym roku jest ratowanie życia dzieci i godna opieka medyczna seniorów .

Tego dnia dzień rozpoczęliśmy o godzinie 8.30 zbiórką w naszym sztabie, odebraniem puszek oraz serduszek. Nasi Wolontariusze kwestowali zarówno w Wasilkowie jak też w Białymstoku m.in. w centrum handlowym Atrium Biała, w Alfie, Auchan i innych często uczęszczanych przez Białostoczan miejscach. Tegoroczna akcja zbiórki zakończyła się zebraniem 22011,54 zł z czego kwotę 192,50zł stanowi kwota z licytacji przedmiotów WOŚP.

Wszystkim wolontariuszom, ich rodzicom i darczyńcom szczerze dziękujemy!!!

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - galeria