Bal VIPa 2013

Każdego roku wraz z pierwszym dniem ferii zimowych w naszej szkole organizowany jest bal VIPa. Nasze VIPy to uczniowie, którzy wyróżniają się swoim zachowaniem, nauką, bądź aktywnością społeczną. Cała tegoroczna impreza została zorganizowana przez radę rodziców oraz samorząd uczniowski. Sekcja plastyczna samorządu dzielnie pracowała w piątkowe popołudnie i wieczór, aby przystroić salę do zabawy dla zaproszonych gimnazjalistów. Rodzice zapewnili swoim pociechom DJa (który przygrywał im nie tylko do tańca), napoje (dla ochłody po parkietowych szaleństwach) oraz pizzę i lody (aby energii nie zabrakło).

W tym roku uczniowie z samorządu zaproponowali również konkursy. Każdy mógł się wykazać - czy to jedzeniem na czas, umiejętnościami tanecznymi i gimnastycznymi, czy też pojemnością płuc podczas nadmuchiwania balonów. Uwierzcie, że tańczenie kankana, kaczuszek, makareny czy Gangnam Style w parze na coraz to mniejszym kawałku gazety wcale nie jest łatwe. Dla zmęczonych tańcem były również zawody w układaniu Jengi oraz w Spadających Małpkach Efekty możecie zobaczyć na zdjęciach.

Bal VIPa - galeria