Wyniki konkursu z języka niemieckiego na najciekawszą kartkę bożonarodzeniową

W grudniu uczniowie naszej szkoły mieli okazję po raz kolejny połączyć talent plastyczny ze znajomością języka niemieckiego. Kilkunastu uczniów wzięło udział w Konkursie Na Najciekawszą Kartkę Bożonarodzeniową wykonaną w języku niemieckim. Wszyscy uczestnicy wykazali się talentem, zaangażowaniem i kreatywnością. Najciekawszą i najbardziej pomysłową okazała się kartka uczennic klasy III A- Klaudii Czech oraz Aliny Domanowskiej. Drugie miejsce zajęła praca Karoliny Domanowskiej, uczennicy klasy IA.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a autorkom zwycięskich prac serdecznie gratulujemy.

Zespół nauczycieli języka niemieckiego

Wyniki konkursu ... fotogaleria

I miejsce Klaudia Czech i Alina Domanowska I miejsce Klaudia Czech i Alina Domanowska IIIA II miejsce Karolina Domanowska IA
II miejsce Karolina Domanowska