Mikołajki pod znakiem tańca i muzyki

W czwartek 6 grudnia 2012 roku odbył się okolicznościowy koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wasilkowa połączony z występem mażoretek "Stars". Na hali miejscowego gimnazjum zgromadziły się licznie rodziny oraz sympatycy utalentowanej młodzieży. Coroczny koncert z okazji Mikołajek jest już wpisany w tradycję tej jakże młodej, bo zaledwie dziesięcioletniej orkiestry. Zawsze spotyka się on z entuzjastycznym przyjęciem widzów. W tym roku orkiestra również nas nie zawiodła, prezentując w kilkunastu utworach pełen wachlarz swoich możliwości. Występ mażoretek był dopracowany w każdym calu, zachwycały również staranie dobrane stroje. Oczywiście nie mogło zabraknąć świątecznego akcentu i tu orkiestra wykazała się dużą pomysłowością i humorem, zakładając podczas ostatniego utworu - Jinglebells- "mikołajowe" czerwone czapki. Gratulacje za udany występ należą się przede wszystkim dyrygentowi Adamowi Wolańskiemu i instruktorce i choreografowi mażoretek Annie Szutko.

Mikołajki pod znakiem tańca i muzyki - galeria