Spotkanie czytelnicze w klasie IIb

Ostatniego dnia listopada przybyliśmy do naszego gimnazjum, aby spędzić tam czas w ramach "nocki w szkole". Impreza rozpoczęła się punktualnie o 18:00 od dwugodzinnego spotkania z literaturą, zorganizowanego - w ramach projektu czytelniczego "Książka w sam raz dla nas" - przez nasze koleżanki z klasy II D.

W czasie spotkania świetnie się bawiliśmy i z chęcią uczestniczyliśmy w zabawach i zadaniach przygotowanych specjalnie dla nas przez koleżanki z klasy II D. Uczestniczyliśmy również w dyskusji, w czasie której przeciwnicy czytania walczyli na argumenty ze zwolennikami sięgania po książki. W spotkaniu uczestniczyły również mamy dwóch koleżanek z naszej klasy oraz doktor Katarzyna Łazarska, która od lat leczy wasilkowską młodzież i dzieci. Przyniosła ona ze sobą bardzo stare książki, które uwielbiała i często czytała w czasach młodości. Również nas zachęcała gorąco do sięgania po literaturę. Głos zabrała również wychowawczyni naszej klasy - p. Agnieszka Januszewska. Na koniec podzieliliśmy się na grupy i wykonywaliśmy prace plastyczne oraz literackie, które można zobaczyć na tablicy przy wejściu do szkoły.

Udział w spotkaniu to była świetna zabawa. Było dużo śmiechu, gier i zabaw, innymi słowy bawiliśmy się w czasie realizacji projektu fantastycznie.

Spotkanie czytelnicze w klasie IIb - fotogaleria

Debata nad książką Efekty pracy Gość spotkania pani Katarzyna Łazarska
Oglądamy ulubione książki gościa Praca grupy graficznej Praca nad tekstem
Praca w grupie artystycznej Rodzice na spotkaniu czytelniczym Uczniowie opowiadają o czytaniu