Udział gimnazjalistów w XII kweście na rzecz renowacji figur na cmentarzu w Wasilkowie

W dniach 1 i 2 listopada 32 uczniów z Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie pomagało w zbiórce pieniędzy na cmentarzu parafialnym. Kwesta odbyła się pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Wasilkowskiej, a pieniądze przeznaczone są na renowację figur na tymże cmentarzu. Z tegorocznej kwesty uzbierano 14747 zł, pieniądze zostaną wykorzystane na odrestaurowanie kolumnady obok grobu ks. Rabczyńskiego i upiększenie samego grobu. Uczniowie rozdawali darczyńcom ulotki, które zawierały informacje o dotychczasowej działalności Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Wasilkowskiej, akcjach, które prowadzili. Dziękujemy uczniom- wolontariuszom za pomoc, poświęcenie wolnego czasu, zaangażowanie.

Udział gimnazjalistów ... galeria