Złote Belfry

Nietypowo, bo 12 października odbyła się w naszej szkole uroczystość celebracji tzw. "Dnia Nauczyciela". Wszyscy przemawiający podkreślali, że jest to święto całej społeczności szkolnej - nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, ale przede wszystkim uczniów. Życzenia wszystkim wymienionym składali przedstawiciele władz, rady rodziców i kościoła. Była to też wyjątkowa okazja do nagrodzenia wasilkowskich pedagogów. "Nauczycielami Roku" Burmistrz Antoni Pełkowski ogłosił P. Sylwestra Wosia i P. Halinę Kuźmicką, a dyrektor szkoły Barbara Borkowska wręczała dyplomy uznania pozostałym nauczycielom i pracownikom. Tradycyjnym podsumowaniem była kolejna odsłona gali "Złote Belfty", podczas której wręczane są pedagogom wyróżnienia przekazane przez uczniów. W tym roku rozdano, aż 10 statuetek.. Szczęśliwcami okazali się Kamil Stanisławski, Tomasz Czech, Alina Pieszko, Henryka Kaczyńska, Sylwester Woś, Jerzy Zielinko, Katarzyna Rybnik, Mariusz Sokołowski, Beata Wilczewska-Rusel i Halina Nikitiuk. Na koniec Samorząd Uczniowski wręczył życzenia, kwiaty i ciepłe słowa skierowane przez uczniów do nauczycieli.

Złote Belfry - galeria