Kręcimy się razem - warsztaty

W dniu 16 października dwudziestu ochotników uczestniczyło w warsztatach na temat edukacji globalnej w ramach programu "Kręcimy się razem" realizowanego przez Stowarzyszenie Anawoj z Michałowa. Zajęcia zrealizowane zostały przez dwóję trenerów Piotra i Karolinę. Uczestnicy natchnieni wiedzą zobowiązali się do przeprowadzenia swoich własnych mini-projektów na temat powyższej problematyki w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej (19-26 listopada). Natomiast w dniach 26-27 listopada przedstawiciele grupy warsztatowej będą mieli okazję porozmawiać o ważnych sprawach ze swoimi rówieśnikami podczas "Podlaskiego Forum Młodzieżowego na rzecz Edukacji Globalnej", które odbędzie się w Białymstoku w dniach 26-27 listopada. Czekamy z niecierpliwością na owoce szkolenia!

Kręcimy się razem 8211 warsztaty - galeria