Młodzi Odwagi

W piątek 28 września 2012 r. rozpoczęła się kampania "Młodzi Odwagi!" organizowana przez "Gazetę Wyborczą" i Centrum Edukacji Obywatelskiej. Ma ona za zadanie promować zdrowe odżywianie i aktywność ruchową.

Celem akcji jest włączenie dorosłych, przede wszystkim rodziców i nauczycieli, w działania na rzecz promocji zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej młodych ludzi. Organizatorzy będą zwracać uwagę młodych ludzi na jakość jedzenia, które wybierają, sposób, w jaki je spożywają oraz zachęcać do codziennego fizycznego ruchu i uprawiania sportu.

Nauczyciele wychowania fizycznego z naszego Gimnazjum podjęli decyzję o przystąpieniu do tej ogólnopolskiej kampanii na rzecz zdrowego stylu życia. Mamy już pierwszych chętnych do współpracy nauczycieli i teraz czekamy na Was - uczniów Gimnazjum .

W kampanii wspierać nas będą Jurek Owsiak szef WOŚP, Anna Stokowska koordynatorka akcji z ramienia CEO, Katarzyna Bosacka znana min. z programu "Wiem co jem", Agnieszka Kręglicka restauratorka i My nauczyciele .

Czekamy na wasze zgłoszenia do 19.10.2012 (piątek)- zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego P. Sylwii Czech i P. Doroty Wilanowskiej.