Udany weekend z profilaktyką

W dniu 5.10.2012 w ramach "Weekendu z profilaktyką" odbyły się warsztaty dla Rodziców. Na zajęcia przyszło dwanaście mam uczniów naszego gimnazjum. Na pierwszym spotkaniu panie teoretycznie i praktycznie (przy komputerach)- pracując po bacznym okiem aspiranta Roberta Ćwikowskiego z Komendy Wojewódzkiej Policji- zwiększały swoją wiedze na temat bezpieczeństwa ich dzieci w Internecie.

Drugi warsztat przeprowadzony przez Panią Urszulę Bajkowska- Myśliwiec, dyrektorkę prywatnej Poradni Pedagogiczno- Psychologicznej "Pociecha" był poświęcony skutecznej komunikacji. Jedna z pań zapytana o wnioski ze spotkania, mówiła że jeszcze raz uświadomiła sobie, że "trzeba ze swoim dzieckiem rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać.."

Grupa uczestników prosiła o kontynuacje tego typu zajęć, w kameralnym gronie, metodami aktywnymi, z możliwością podzielenia się własnymi doświadczeniami. Natomiast prowadzący byli pod wrażeniem aktywności i otwartości Rodziców.

Rodziców zainteresowanych taką formą szkoleń prosimy o kontakt z organizatorkami warsztatów :

p. Joanną Adamską psychologiem szkolnym lub p. Barbara Nowicką pedagogiem szkolnym. Prosimy o propozycje Państwa tematów.

Udany weekend z profilaktyką - fotogaleria

Rodzice na spotkaniu z aspirantem R. Ćwikłowskim Szkolenie z zakresu bbezpiecznego korzystania z Internetu Warsztat dla rodziców „Zagrożenia Internetu. Kontrola rodzicielska w cyberprzestrzeni”.
Przerwa kawowa Warsztaty dla rodziców „Zagrożenia Internetu. Kontrola rodzicielska w cyberprzestrzeni”. Uczestniczki z dyplomami