facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Kronika szkoły

Otrzęsiny 2012

Jak coroczna tradycja nakazuje, tak i w tym roku, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zoorganizowali rytuał przejścia dla swoich kolegów z klas pierwszych - otrzęsiny.

Tegorocznym tematem przewodnim były piosenki, które królowały na wakacyjnych listach przebojów. Zadaniem każdej z klas było przygotowanie herbu, poematu o klasie, a co najważniejsze przebrania oraz układu tanecznego do wylosowanej piosenki.

Następnie pierwszaki zmierzyły się w wielu konkurencjach sprawnościowych i nie tylko. Musieli w kiślu, papierach i piasku szukać temperówek, ołówków i innych przyborów szkolnych. Na czas podawali sobie łyżeczkami jajko. Jedli nożem i widelcem czekoladę. Ścigali się w workach, o wiele dla nich za małych. Karmili wychowacę jabłkiem. Ale zaufania wymagało oddanie się do salonu urody prowadzonego przez wychowawcę, gdyż to on przy użyciu tylko naturalnych produktów musiał upiększyć ucznia pysznym makijażem.

Wszyscy bawili się wyśmienicie, ale najbardziej sprawna okazała się klasa 1D - GRATULUJEMY!Otrzęsiny 2012 - galeria
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
   
   
 
Powrótgimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie